Spotify Çalma Listesi Apple Music’e Aktarma İşlemi Nasıl Yapılır?

spotifyandapple

Spotify’i uzun zamandır kullanıyorsanız veya özgün bir müziğiniz ya da takip ettiğiniz çok kanal varsa bunların aynılarını Apple Music’te de yapabileceğinizi ve kullanabileceğimizi göze alalım.

Spotify’daki listelerinizde bulunan şarkıları öyle ayrı ayrı uğraşmadan tek tek uğraşmadan Apple Music’e aktarabileceksiniz.

Nasıl mı? İşte buyrun…

spotify2

Bu transferi gerçekleştirebilmek için yapacağınız tek şey Stamp adlı uygulamayı bilgisayarınıza kurmanız gerekir ve Bilgisayarınıza kurduktan sonra giriş yapmanız sonucunda yeterli.

Hem Spotify hem de Apple Music ile bağlantılı hesabınıza giriş yaparak Spotify’daki bütün listelerinizi çok kolay bir prosedürle Apple Music hizmetindeki kendinize ait hesabınıza kolay bir şekilde aktarabileceksiniz.

Hatta yalnızca Spotify listelerinizi değil; Youtube, Rdio, Google Play Music ve Deezer hesaplarınızdaki listelerinizi de benzer biçimde Apple Music hesabınıza kolay bir şekilde aktarabileceksiniz.

spotify

Her bir transferin 1 liste ve 10 şarkıya kadar destekleyen Stamp programının bu sınırını yok etmek için ise maalesef belli bir ücret ödemek gerekiyor.

Ücreti ne kadar?

7 Euro yani Türk lirasıyla 20 lira civarındaki bir miktarı gözden çıkarıp bu transfer olayını sonsuz hale getirebiliyorsunuz.

Bu da Stamp programının kullanıcılarda olumsuz karşılanacak bir yönü daha. Apple Music’e sonsuz transfer yapmak istiyorsanız ne yazık ki o ücreti gözden çıkarmak gerekiyor.

Ama en azından özenle hazırladığınız ve severek dinlediğiniz listelerinizi kaybetmemeniz için faydalı bir uygulama olduğunu anlamışızdır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*