Twitter’da Unfollow Edenleri Öğrenin

Twitter (3)

Twitter birçok kişi tarafından sürekli kullanılan sosyal medya durumunda. Takip ettiği kişiler ve takip eden kişiler tarafından oldukça ilgi çekilmekte. Takipçilerine önem veren ve bu önemi ciddi durum haline getiren kişiler de oldukça fazla. Kullanıcı da bu hassas konu olan takip etme, takip edenin çıkması gibi durumları öğrenmek istiyor. Bu işlemi yapmak ve öğrenmek o kadar da zor değil.

Twitter (2)


Sizi takip etmekten vazgeçenleri yani sosyal medya ortamında ”Unfollow” edenleri bulmak için öncelikle web arama sitesine http://who.unfollowed.me adresine girerek başlayabilirsiniz. Oradan twitter hesabına giriş yaparak ekrana gelen ”Start tracking unfollowers” yazısı içindeki kutucuğa basıp bu Twitter’de Unfollow Edenleri öğrenebilir bu durum hakkına bilgilenebilirsiniz.


Twitter (1)

Ve ayrıca new followers, unfollower history, new follower history gibi sizi merak içinde bırakacak durumların hepsini öğrenebilirsiniz. Takip eden, takip ettiklerin, attığınız tweets vb. gibi durumların hepsini bir arada bulmak ve öğrenmek bu sitede mümkün. Bu site sizin için hem merak etme durumundan kurtaracak hem de sizi takip etmekten vazgeçen insanları görebileceksiniz. Bu bir avantaj halinde gözüküyor.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*