Youtube arka planda oynatma nasıl yapılır?

YouTube-Red

YouTube Arka Planda Oynatma Nasıl Yapılır?

Tüm dünya üzerinde ne popüler uygulamalardan birisi olarak Youtube gösterilebilir. Geçmiş dönemde yalnızca bilgisayarlardan ulaşılabilen YouTube sitesi artık akıllı telefonlardan da rahatlıkla kullanılabiliyor. Dünyanın en büyük video platformu olan sitenin uygulamasını kullanan kişilerin en yaygın şikâyeti ise programın arka planda çalışamıyor olması.

youtubered-1200

Özellikle site üzerinden açılan müzik videoları sırasında kişiler başka işlemler yapmak isteseler de bunu başaramıyorlar ve bu da programın kullanımını büyük bir sekteye uğratıyor. İnternet üzerinden de birçok kişi YouTube arka planda oynatma nasıl yapılır sorusunun cevabını arıyor. Bu sorun üzerinde araştırma yapan kişiler ise birden fazla seçeneğin olduğunu rahatlıkla görebilirler.

İlk olarak kişiler YouTube Red uygulaması ile bu işlemi rahatlıkla yapabilirler. Ancak bu aşamada yaşanan ilk sorun uygulamanın ücretli oluşu. Bu sebeple de kullanıcılar bu uygulamayı kullanmayı tercih etmiyor ve alternatif seçeneklere yöneliyorlar. Burada ilk seçenek ise FireTube adlı uygulama olarak gösterilebilir. Bu uygulama sayesinde de kişiler uygulamayı arka planda rahatlıkla çalıştırabiliyorlar.

_86368554_86368548

Ancak bu uygulamada yaşanan problem de uygulamanın Google Play Store üzerinde yer almıyor oluşu. Kişiler bu sebeple Android telefonlarından bu uygulamayı indirip yükleyemiyorlar. Bunun yerine bilgisayardan indirilerek sonrasında telefona yüklenmesi gerekiyor. Bu ücretsiz uygulamayı bu şekilde edinen kişiler sonrasında rahatlıkla arka planda çalıştırma işlemini yapabilirler. Bu sayede istedikleri müzik videoları ya da diğer videolar arka planda çalıştırılabilir.

YouTube-Red

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*