Güçlü Pokemon Yakalama Teknikleri

Master Ball Pokemon

Pokemon Go Türkiye’de resmi olarak açılışını gerçekleştirmemiş olsa da dünyada bir çok yerde oynandığı gibi Türkiye’de de oynanıyor. İnsanlar daha şimdiden dünyanın en çok oynanan oyunları arasına girmesini sağladı. Her geçen gün güncellemelerin geldiği oyunda takım temelli bir oyun oynanıyor ve en iyi olmak için yüksek CP’li pokemonlara sahip olmanız gerekiyor. Peki yüksek CP’li pokemonlar nasıl yakalanır? İşte bunu çözdüğünüzde oyunun en iyileri arasında yer alabilirsiniz.

Güçlü Pokemon Yakalama Taktikleri

Güçsüz yani düşük CP’li pokemonlar kolay yakalanıyor. Ancak oyunu ilerleyen sürede düşük CP’li yani güçsüz pokemonlarla oynamak zorluk çıkarmaya başlar. Gördüğünüz pokemonların CP’si genelde sizin karakterinizin seviyesine bağlı olmaktadır. Bu yüzden daha iyi ve daha güçlü pokemon yakalamanın ilk şartı kendi karakteriniziin seviyesini yükseltmeye çalışmak. Bunun için de daha çok pokemon yaklamalısınız.

Öncelikle poketopu atarken etraftaki çemberin en küçük hale gelmesini bekleyin sonra atın. İkinci olarak Razz Bery ile pokemon yakalama ihtimalinizi de arttırabilirsiniz. Aynı zamanda iyi türde poke topları ile şansınızı arttırabilirsiniz. Great Ball ve Ultra Ball gibi.  Öncelikle orta seviyeliler için Great Ball kullanmanızı önermekteyiz. Çünkü Ultra Ball’lar yüksek CP’li pokemon yakalarken daha çok gerekiyor. Hepsinin üstünde yer alan Master Mall ise efsane türlere ait pokemonları yakalamaya yarıyor.

Pokemon GO’da daha güçlü pokemonları yakalamak için bu bilgilerden yararlanabilirsiniz. Konuyla ilgili merak ettiğiniz diğer ayrıntıları yorum kısmında bize bildirebilir, sorularınızı sorabilirsiniz. İyi oyunlar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*