Yeni Facebook İfadeleri Android’ de Nasıl Kullanılır?

FAce

Günümüzde insanların iletişim amacıyla kullandıkları platformları her geçen gün yenileri ekleniyor. İnsanlar arasında iletişim kurmak için mobil iletişim ilk sırada yer alırken Artık sosyal medya platformları da insanlar arasındaki iletişimin kurulması sürecinde olmazsa olmaz noktaya geldiler.

Öyle ki günümüzün her saati, mekân zaman fark etmeksizin bu platformları takip etmek paylaşım yapmakla geçiyor. Bu sosyal medya platformlarından dünyada ve ülkemizde en çok kullanılanlardan birisidir Facebook. Her geçen gün yeni bir güncelleme yeni bir iyileştirme ve yeni bir düzenlemeyle bizleri kendisine Çeşmeye ilginçlikler sormaya kendisine bağlama telaşı içerisindedirler. Bildiğiniz üzere Facebook’taki paylaşımlara tepki gösterebilmeniz açısından beğen butonu yorum yap butonu ve paylaş butonu vardı hoşunuza giden diye içeriği beğen butonu ile be ne biliyor, yorum yap butonu ile duygu ve düşüncelerinizi dile getirebiliyor, paylaş butonu ile de başkasının göğsünü desteklediğimizi paylaşarak ifade edebiliyordunuz.

Facebook yeni güncellemesi ile birlikte beğen butonu ile erişim sağlanabilen farklı ifadelerde ekledi. Bir paylaşımın çok Beğendiyseniz muhteşem diyebiliyorsunuz, kızgınlığınızı ifade de biliyorsunuz veya çok komik bulduysanız komik butonuyla da bu duyguları dile getirebiliyorsunuz. masaüstü web sitelerinde mauseyi beğen butonunun Üzerine götürerek, biraz beklettikten sonra Karşınıza çıkan kalp, şaşırma simgesi, üzüntü simgesi, kızgınlık simgesi, ve komik simgesiyle Duygularınızı ifade edebilirsiniz. Peki Yeni Facebook İfadeleri Android’de Nasıl Kullanılır?


NASIL YAPILIR?

Yeni Facebook İfadeleri Android’de Nasıl Kullanılır? Sorusuna cevap bulmak için sizler için küçük bir araştırma yaptık.

Android cihazlarınızda Facebook uygulamasına Giriş yapın.

Herhangi bir hoşunuza gider paylaşımın üzerine gelerek beğen yazısına uzun ve kırık fön karşımıza çıkan simgelerden beğen işareti beğendiğinizi kalp işareti paylaşımın muhteşem derecede beğendiğinizi komedi işareti paylaşımı komik bulduğunuzu inanılmaz işareti paylaşıma çok şaşırdığını ve üzgün işareti paylaşıma üzüldüğünüzü kızgın ifadesi de paylaşıma çok kızdığınız belirtir.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*